Дорога до нас Дорога до нас
КонтактиБланк направленняНовиниФото-відеоВідгукиЗапитання-відповідь
Зворотній дзвінок Надіслати заявку Надіслати виписку

Оздоровчо-реабілітаційний центр "Сосни"


Реабілітаційно-оздоровчий центр Сосни - місце, яке повертає до життя.

Наша команда професіоналів прагне наповнити його позитивними емоціями, рухом і душевною гармонією .

Ми допомагаємо здобути незалежність і самостійність, повернутися до повноцінного життя і оговтатися від хвороби і травм.


В центрі можна пройти програму реабілітації пацієнтам з неврологічними проблемами, з порушеннями опорно-рухового апарату. Для пацієнтів, що перенесли інсульт, розроблена індивідуальна відновлююча програма. 
ОРЦ «Сосни» запрошує всіх бажаючих оздоровитися і поринути з головою в світ природи, провести незабутній час після тяжких буднів.

Реабілітація – це насамперед відновлення працездатності організму.
Реабілітація пацієнта поділяється на три етапи: гостра, підгостра та хронічна. Весь процес реабілітації – це величезна командна робота. Відновлення необхідно починати якомога раніше в підгострий період після ендопротезування, після інсульту, інфаркту і тому подібне, але необхідно враховувати стан здоров'я пацієнта.

медичний реабілітаційний центр під Києвом медичний реабілітаційний центр під Києвом

Протипоказання до госпіталізації:

1. Захворювання в гострій фазі.
2. Наявність трахеостоми, відсутність ковтального рефлексу. 
3. Інфекційні захворювання (венеричні, вірусні гепатити В і С в активній фазі, ВІЛ-інфекція тощо).
4. Хронічні захворювання в період загострення.
5.Пацієнти, які потребують оперативного лікування.
6. Злоякісні новоутворення.

Порядок оформлення проживання:

1. Для придбання програми на оздоровче лікування чи реабілітацію необхідно направити витяг (виписаний епікриз) на нашу електронну адресу: sos-na-site@ukr.net або зв'язатися з нашими фахівцями за телефонами: (044) 238-­20-22.
Госпіталізацію пацієнта в реабілітаційний центр засвідчує головний лікар.

2. Необхідний перелік документів для госпіталізації: паспорт, виписка із стаціонару по захворюванню. Якщо немає виписки або госпіталізація була більше півроку тому, необхідно надати дані лабораторних досліджень та консультативні висновки лікарів, виходячи з яких, є можливість оцінити тяжкість стану. Якщо немає ніяких медичних документів, то для того, щоб оцінити в якому стані знаходиться пацієнт на момент надходження, рекомендовано пройти коротку програму обстеження в клініці Viva.

3. Якщо ви хочете особисто ознайомитися з умовами перебування в нашому центрі, чекаємо Вас з понеділка по п'ятницю за адресою: с. Воропаїв, Вишгородський р-н. вул. Київська, 100. (30 км. Від Києва) (час відвідування попередньо узгодивши з адміністратором за телефонами: (044) 238-­20-22.

Наші партнери