Дорога до нас Дорога до нас
КонтактиБланк направленняНовиниФото-відеоВідгукиЗапитання-відповідь
Зворотній дзвінок Надіслати заявку Надіслати виписку

ПЕРЕВАГИ РЕАБІЛІТАЦІЇ В РЦ СОСНИ - ОСНОВА ЕФЕКТИВНОГО ЛІКУВАННЯ.


Індивідуальні програми реабілітації та оздоровлення для пацієнтів із захворюваннями неврологічного профілю (інсульти, травми хребта, черепно-мозкові травми, ДЦП тощо).

Сучасні методики відновлення організму, що розроблені і проводяться висококваліфікованими лікарями-реабілітологами, котрі з усією відповідальністю підходять до роботи з кожним пацієнтом.

 
Щоденні оздоровчо-реабілітаційні процедури: ЛФК, акватерапія (басейн), механотерапія (мотомед, вертикалізатор і т.д.), ерготерапія, рефлексотерапія, масаж, а також ряд інших фізіотерапевтичних процедур.


Цілодобове спостереження черговим лікарем і гігієнічний догляд молодшим медичним персоналом. Також можливий постреабілітаційний нагляд доглядальницею вдома.


Транспортування пацієнтів спецтранспортом з будь-якого куточка України, в супроводі досвідчених лікарів швидкої допомоги. Порядок транспортування залежить від стану хворого: лежачий хворий, після хірургічного втручання, з переломом шийки стегна і т.д.


Відкритий і закритий басейни, банний комплекс, хамам.
Різноманітне дозвілля: риболовля, більярд, настільний теніс. Прокат велосипедів і веломобілів.Транспортування пацієнтів спецтранспортом з будь-якого куточка України, в супроводі досвідчених лікарів швидкої допомоги. Порядок транспортування залежить від стану хворого: лежачий хворий, після хірургічного втручання, з переломом шийки стегна і т.д. 
ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ ВИ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛ. 068 238-20-22

Наші партнери