Дорога до нас Дорога до нас
КонтактиБланк направленняНовиниФото-відеоВідгукиЗапитання-відповідь
Зворотній дзвінок Надіслати заявку Надіслати виписку

Новини

Допомагаємо військовим разом!
13.05.2022
Нині багато захисників України отримують поранення різного ступеня тяжкості під час ведення бойових дій. Звичайно, їм надається перша медична допомога і кваліфікована, і спеціалізована, але дуже важливе значення має також і подальша реабілітація військовослужбовців для відновлення їх функцій та можливості жити повноцінним життям. Мається на увазі як психологічна реабілітація, так і фізична.

Нині багато захисників України отримують поранення різного ступеня тяжкості під час ведення бойових дій. Звичайно, їм надається перша медична допомога і кваліфікована, і спеціалізована, але дуже важливе значення має також і подальша реабілітація військовослужбовців для відновлення їх функцій та можливості жити повноцінним життям. Мається на увазі як психологічна реабілітація, так і фізична.

Оздоровчо-реабілітаційний центр "Сосни" готовий взяти на себе відповідальність за реабілітацію і відновлення наших бійців та компенсувати 50% всіх витрат.

РЦ "Сосни" входить в п’ятірку найкращих центрів реабілітації в Україні.

Філіали знаходяться у Києві на вул. О. Бальзака, 85 та с. Воропаїв, вул. Київська, 100.
За час роботи центр повернув до життя понад 6 тисяч пацієнтів, які звертались до нас з усіх куточків України та з закордону. Реабілітацію проходять пацієнти з травмами різного ступеня тяжкості.

Однією з основних переваг санаторно-реабілітаційного центру "Сосни" є надання повного ряду послуг з лікування і догляду за пацієнтами. Ми проводимо комплекс медичних і психологічних заходів з відновлення працездатності й здоров'я людей з обмеженими фізичними можливостями, в результаті перенесених захворювань, травм і операцій.

Адаптовані палати під пацієнтів з обмеженими функціями значно полегшують процес реабілітації, зводячи до мінімуму дискомфорт і незручності. При необхідності є можливість організації машин для транспортування лежачих хворих.

Окрім боротьби з наслідками захворювань або травм, фахівці нашого центру приділяють пильну увагу питанню профілактики ускладнень.
Також, оздоровчо-реабілітаційний центр "Сосни" робить великий акцент на підготовку й підтримку пацієнта та його родини, тому ми надаємо комфортні умови для спільного проживання.

Європейський підхід, новітні методики відновлення, сучасне обладнання нашого центру дозволяє досягати високих результатів в процесі медичної, фізичної, соціальної та психологічної реабілітації пацієнта.

Комплексний і індивідуальний підхід - основа нашої роботи!

Давайте разом допомагати нашим героям!

Реабілітаційно-оздоровчі програми. Знижки 40%.
03.05.2022
Реабілітаційно-оздоровчий центр Сосни - місце, яке повертає до життя, тому саме в цей важкий, для всіх українців час, ми відновили роботу реабілітаційного центру та продовжуємо працювати для Вас!
Шановні пацієнти!

Реабілітаційно-оздоровчий центр Сосни - місце, яке повертає до життя, тому саме в цей важкий, для всіх українців час, ми відновили роботу реабілітаційного центру та продовжуємо працювати для Вас!

Використовуючи найсучасніші методики і прогресивне обладнання, досвідчені фахівці центру реабілітації "Сосни" успішно діагностують, проводять профілактику та відновлюють здоров'я пацієнтів.

До кінця травня на всі послуги оздоровчо-реабілітаційного центру діють знижки 40%!

Оздоровчо-реабілітаційні центри “Сосни” - це:

✔️багатопрофільна реабілітація та оздоровлення (неврологічного, кардіологічного, ортопедичного, спортивного напрямку, після травм та операцій);

✔️оперативна організація процесу відновлення;

✔️індивідуальний підбір програм відновлення;

✔️ефективні оздоровчо-реабілітаційні процедури: ЛФК, акватерапія, механотерапія, ерготерапія, рефлексотерапія, масажі;

✔️професійне обладнання;

✔️лабораторно – інструментальне діагностичне обстеження;

✔️ якісне 3-х разове дієтичне харчування;

✔️комфортний стаціонар;

✔️консультації спеціалістів різного профілю;

✔️відкритий і закритий басейни, банний комплекс, хамам;

✔️транспортування пацієнтів спецтранспортом з будь-якого куточка України, в супроводі досвідчених лікарів швидкої допомоги;

✔️різноманітне дозвілля в екологічно чистому куточку природи і багато інших переваг.

При необхідності психологічної підтримки пропонуємо скористатися програмою «Релаксація і гарний настрій», яка рекомендована при: стресових станах, депресії, емоційної, фізичної, хронічної втоми та оздоровлення за допомогою мінеральних вод і солей.
Повний релакс допоможе Вам «перезавантажити» духовний стан, відновитися та отримати надзвичайно необхідну для тіла рівновагу.

Щодо безпеки на території Сосни:

✔️Територія закрита та знаходиться під охороною.
✔️Місцевість не була окупована, тому немає ризику вибухових предметів.
✔️Увесь час від початку війни персонал слідкував за безпекою реабілітаційного центру.
Журнал "Мода на здоров'я"
13.06.2019
Вийшов новий номер журналу Мода на здоров'я. У цьому номері розміщені статті про наш реабілітаційний центр.
Ватсу - масаж у воді
08.08.2018
Ватсу – це вид масажу, який проходить в теплій воді, приблизно 33 - 35 °С.

Ватсу – це вид масажу, який проходить в теплій воді, приблизно 33 - 35 ° С. Сам термін складається з двох слів: англ. water - вода і від яп. масажу шиацу. Ватсу поєднує техніки роботи з тілом у воді і ідеї традиційної японської терапії.
Техніка була розроблена ще в 1980 році істала ефективно застосовуватися в оздоровленні, реабілітації та спортивній медицині. Такий масаж знімає фізичне напруження, допомагає позбутися стресу та полегшити стан хворого.

• підвищується життєвий тонус організму;
• поліпшується кровообіг;
• знімається напруга м'язів;
• підвищується працездатність;
• знімається втома;
• з'являється відчуття легкості, свіжості і бадьорості.

 

Масаж Ватсу призначають при наступних станах:
• хронічний стрес і втома;
• депресивні стани;
• міофасціальний больовий синдром;
• хронічні болі в хребті, суглобах, м'язах.

Як проходить сеанс масажу Ватсу
Сеанс починається з того, що за допомогою дихання фахівець налаштовується на пацієнта. Потім починаються повільні рухи, які налаштовують тіло до наступної частини - м'якій розтяжці ніг і рук, розтяжці хребта і шиї. Більш інтенсивні руху можуть змінюватися плавними. За рахунок ефекту невагомості, який створює вода пацієнт повністю розслабляється. Довгостроковий ефект досягається в результаті серії сеансів:
• поліпшення якості сну, травлення, імунітету і процесів самовідновлення, значному зниженню рівня хронічного болю;
• зменшення збудливості;
• зменшення стресу і емоційної напруги.

Фахівці реабілітаційного центру "Сосни" ефективно застосовують методику Ватсу при лікуванні різних захворювань, а також для загального оздоровчого ефекту разом з іншими техніками.

Лікування міофасциального больового синдрому
01.08.2018
Міофасциальний больовий синдром - захворювання, якому піддається більшість офісних працівників. У м'язах утворюються хворобливі ущільнення, так звані тригерні точки.
Міофасциальний больовий синдром - захворювання, якому піддається більшість офісних працівників. У м'язах утворюються хворобливі ущільнення, так звані тригерні точки.
Окрема точка має діаметр 1-3 мм, згруповані точки створюють тригерную зону діаметром до 10 мм. Це патологічний стан призводить до хронічного болю в м'язах. Йому схильні в основному люди середнього віку, особливо жінки. Такий хронічний біль  призводить до зниження працездатності, високої стомлюваності, обмеженість у рухах.
Найбільш часто МБС спостерігається в м'язах шиї, надпліччя, поперекової області. При шийній локалізації захворювання протікає з головним болем, запамороченням, можливий шум у вухах.

Основні причини виникнення МБС 
Захворювання хребта, такі як остеохондроз, спондилоартроз, травми хребта, викривлення хребта, вкорочення нижньої кінцівки, асиметричність тазу, плоскостопість. Також причинами можуть бути:
• Постійна робота в одній і тій самій позі, тривала нерухомість кінцівок.  Це призводить до статичного м'язового перевантаження.
• Повторювані монотонні рухи, підвищене навантаження на одні і ті ж м'язи. Або сильне навантаження на нетреновані м'язи. В результаті виникає мікротравматизація, м'язове перенапруження, і як наслідок міофасціальний синдром.
• Багаторазовий або хронічний стрес, тривога, інші психоемоційні реакції,  які супроводжуються підвищеною м'язовою напругою. Це м'язове напруження залишається і після перенесеного стресу.Симптоми міофасціального больового синдрому
Від постійного перевантаження м'язів від тієї чи іншої причини розвивається больовий синдром. Спочатку біль виникає тільки при русі або при тривалому підтримуванні певної пози. Потім вона стає постійною. Больові відчуття можуть виникати і в суміжних відділах тіла, наприклад, при ураженні плечового пояса віддалена біль іноді виявляється в кисті, а якщо МБС виникає в поперекових м'язах, то біль може відчуватися в нозі. МБС в м'язах тулуба може імітувати серцеві, шлункові, ниркові, печінкові або інші болі, пов'язані з внутрішніми органами.

Діагностика МБС
Виявлення МБС включає себе: загальний огляд, перевірку викривлення хребта, порушення постави, локалізація болю і розташування тригерних точок, виявлення неврологічних змін і т.д. Для визначень причин виникнення миофасциальной болю необхідний всебічний аналіз терапевта, ортопеда, невролога. Необхідно також визначити у пацієнта ознаки артриту або артрозу.

Лікування
Лікування спрямоване на купірування болю, переклад активних больових точок в латентний стан. При вторинному миофасциальном синдромі обов'язково проводиться терапія причинного патології.
В оздоровчо-реабілітаційному центрі «Сосни» ефективно застосовуються всі сучасні методи лікування МБС. Реабілітологи центру застосовують комплексний підхід при лікуванні даного синдрому. Методи, які застосовуються лікарями:
Рефлексотерапія, точковий масаж для купірування болю і зняття статичної напруги в тригерних точках.
Масаж, спрямований на розслаблення ураженої м'язи. Для більшої ефективності реабілітації використовують різні види масажу. Також застосовується краніосакральна терапія - один з видів остеопатії.
Лікувальна фізкультура, йога. Заняття починаються після стихання болів. Вправи націлені на тренування м'язи, підвищення її стійкості до навантажень.
Аквааеробіка, Ватса, плавання в басейні центру під наглядом лікаря-реабілітолога. Заняття у воді знімають м'язову напругу і в той же час зміцнюють м'язи.
Кінезіотейпінг – зняття м'язового болю з використанням спеціальних пластирів з високою еластичністю.

Прогноз і профілактика
Міофасциальний больовий синдром — хронічне захворювання. У більшості пацієнтів комплексна терапія дозволяє домогтися латентного стану больових точок. Подальше збереження латентності досягається шляхом виключення провокуючих чинників, регулярних занять ЛФК, періодичних курсів масажу. Профілактика включає позбавлення від зайвої ваги, правильну організацію професійної діяльності, щоденні заняття ЛФК, дотримання режиму дня, правильне харчування, регулярний сон і можливість уникати стрес.

Користь авквааеробіки
10.07.2018
Аквааеробіка - це комплекс фізичних вправ для всіх груп м'язів, які виконуються у воді, найчастіше в басейні. Цей вид аеробіки є найбільш ефективним для зниження ваги, після травм, операцій і т.д., коли навантаження на м'язи і суглоби потрібно мінімізувати.
Аквааеробіка - це комплекс фізичних вправ для всіх груп м'язів, які виконуються у воді, найчастіше в басейні. Цей вид аеробіки є найбільш ефективним для зниження ваги, реабілітації після травм, операцій тощо, а також, коли навантаження на м'язи та суглоби потрібно мінімізувати.

Переваги аквааеробіки і показання для занять
Заняття в басейні передбачають відсутність опори під ногами, що сприяє підвищеній руховій активності, розвитку та зміцненню всіх груп м'язів, поліпшенню рухливості суглобів. При цьому вода створює ефект невагомості - це підтримує все тіло та знижує навантаження на суглоби. При звичайній аеробіці навантаження на суглоби, особливо на коліна, збільшується в кілька разів. Якщо інтенсивні вправи протипоказані, але займатися фізично необхідно, аквааеробіка підійде в таких випадках якнайкраще.

Аквааеробіка для схуднення
Основний ефект від аквааеробіки в боротьбі із зайвою вагою досягається за рахунок протидії води у відповідь на рухи. Еективність такої аеробіки аналогічна роботі в залі з гантелями або навантажувачами для рук і ніг. У той же час вода підтримує тіло і при великій вазі немає травматичності для хребта та суглобів. Додатково відбувається масаж усього тіла, що позитивно впливає на загальну циркуляцію крові в кровоносній системі організму, покращує відтік венозної крові. Це сприяє лімфодренажу та корисно при варикозному розширенні вен.

Реабілітація
Стан тіла в воді значно полегшує роботу серця, покращуючи приплив крові до нього. Тому заняття аквааеробікою протипоказана людям зі слабким серцем. Аквааеробіка в басейні також може використовуватися в якості профілактики серцево-судинних захворювань, так як заняття збільшують силу і обсяг серцевого м'яза. Вправи в воді благотворно впливають на загальну циркуляцію крові в кровоносній системі організму. Вода має тонізуючий ефект для нервової системи, завдяки чому аквааеробіка допомагає проти стресу, тонізує, благотворно впливає на сон. Завдяки підтримці води знижується навантаження на суглоби, одночасно покращуючи їх функціональність. Тому аквааеробіка показана літнім людям і людям з хворобами хребта, з різним ступенем фізичного розвитку, при заболеваних вен, суглобів, після травм.

У реабілітаційному центрі «Сосни» у власному басейні з підігрівом пацієнти займаються аквааеробікою з досвідченими лікарями-реабілітологами. Для кожного пацієнта, залежно від його фізіологічних особливостей і програми лікування підбирається індивідуальний комплекс вправ для найбільш ефективної реабілітації.


Участь РЦ «Сосни» в профільних виставках
08.05.2018
У квітні команда реабілітаційного центру «Сосни» і клініки «Viva» взяла участь у кількох заходах, присвячених питанням реабілітації і оздоровлення.
У квітні команда реабілітаційного центру «Сосни» і клініки «Viva» взяла участь у кількох заходах, присвячених питанням реабілітації і оздоровлення.
17-19 квітня «Сосни» і «Viva» взяли участь у виставці «Гал.Мед» — Львівській медичний форум. Цей масштабний захід проходить щороку і збирає велику кількість медичних компаній, клінік, центрів і виробників обладнання і препаратів. В цьому році, разом з нашою компанією 1700 фахівців взяли участь у форумі, відвідали 13 лекцій і доповідей на тему неврології, реабілітації та лікування онкологічних захворювань.
Лікар терапевт-реабілітолог Гуцул Оксана Миколаївна проводила консультації як для молодих фахівців, так і для лікарів з досвідом роботи в напрямку реабілітації, обмінювалася досвідом з фахівцями в цій галузі. Центр реабілітації & laquo; Сосни & raquo; викликав великий інтерес серед лікарів, так як цей напрямок зараз активно розвивається. Серед відвідувачів були представники медичного персоналу, наукові діячі, майбутні врачи-реабілітологи.
22-24 квітня РЦ «Сосни» був представлений на 20 Міжнародній конференції «Мультимодальні аспекти вікових особливостей профілактики і терапії та цереброваскулярних захворювань» в м. Трускавець. Цей форум присвячений проблемам вікових змін в нервовій системі.
Реабілітаційний центр «Сосни» і мережа клінік «Viva» і далі планує брати участь в наукових виставках і конференціях, переймати досвід інших фахівців і ділитися своїм досвідом. Слідкуйте за нашими новинами.
Новий тренажер для розробки суглобів ARTROMOT
17.01.2018
У нашому центрі доступна нова послуга - заняття на апараті для розробки колінного і тазостегнового суглобів ARTROMOT.
Після травми колінного суглоба необхідна реабілітація. У післяопераційний період найголовнішим завданням буде розробити суглоб, повернувши йому колишню рухливість. Ефективно це можна зробити за допомогою механотерапії, при якій використовується спеціалізований тренажер ARTROMOT.
ARTROMOT – це апарат, який застосовується для раннього і безболісного відновлення рухливості суглобів, для запобігання ускладнень, пов'язаних з тривалою іммобілізацією і призначений для розробки колінного і тазостегнового суглоба після травм. За рахунок конструктивних особливостей ARTROMOT можна використовувати не тільки для підвищення працездатності, але також і для здійснення профілактичних заходів, спрямованих на запобігання тугорухливості. Апарат може використовуватися не тільки для дорослих пацієнтів, але і для дітей від 6-ти років. Безболісність терапії на апараті підвищує фізичний і психологічний комфорт пацієнта.
Механотерапію за допомогою даного тренажера використовують для відновлення функцій травмованого суглоба. При цьому наголошується цілковита релаксація м'язів, що дозволяє позбавляти пацієнта від хворобливих відчуттів.
Після призначення лікаря фахівці оздоровчо-реабілітаційного центру «Сосни» допоможуть пацієнтам освоїти роботу на апараті ARTROMOT і підберуть оптимальний комплекс вправ.

З Новим 2018! З Різдвом!
29.12.2017
Вітаємо вас з наступаючим Новим Роком та Різдвом!
Уважаемые клиенты!
Поздравляем вас с наступающим Новым Годом и Рождеством!
Желаем каждому мира, добра и благополучия! Пусть новый год принесет вам только светлые и счастливые моменты, и, конечно же, здоровье. Пусть 2018 год будет годом мира и добра.


Краниосакральная терапія
14.12.2017
Краниосакральная терапія – це досить новий метод, застосовуваний масажистами та реабілітологами. 
Краниосакральная терапія – це досить новий метод, застосовуваний масажистами та реабілітологами.
Було доведено, що череп ледь помітно, буквально на кілька міліметрів - розширюється і стискається 6-10 разів на хвилину. Цю пульсацію вчені називають краніосакральної ритмом. Якщо цей ритм порушений, то можливе виникнення хвороб, симптоми яких будуть придушуватися, без корекції ритму хвороба не буде усунена.
Краниосакральну сістему відкрив на початку ХХ століття американський учений Вільям Гарнер Сазерленд. Назва обрана не випадково & ndash; той же ритм виникає і в області крижів, адже він з'єднаний з черепом в єдину динамічну систему через хребетний канал, в якому циркулює спинномозкова рідина - ліквор, що омиває оболонки головного і спинного мозку.
Звід черепа складається з 6 кісток: лобової і потиличної, пар тім'яних і скроневих. Всього разом з лицьовими кістками їх 29, з'єднаних між собою спеціальними швами з фестончатими краями. Довгий час лікарі вважали, що шви окостеневают в ранньому віці, перетворюючи череп в єдину жорстку конструкцію, що виявилося не зовсім правдивим: в стиках між ними протягом усього життя зберігаються волокна структурних білків сполучної тканини & ndash; колагену і еластину, що володіють розтяжністю і пружністю, що і дозволяє кісткам стискатися і розширюватися.
Чим загрожує порушення краніосакрального ритму? В першу чергу це відбивається на психологічному здоров'ї пацієнта: низька стресостійкість, психоневрологічні розлади, напади паніки і тривоги. Але і на фізіологічні особливості ці порушення теж впливають - виникають судинні, імунні порушення, сексуальні розлади.
Діагностування цих проблем і лікування у відповідних фахівців в такому випадку не дає ніяких видимих ​​результатів, приводячи лише до тимчасових поліпшень. Краніосакральний ритм здорової людини налаштований на 6-10 циклів в хвилину. У важких хворих їх число знижується до 2-3 або збільшується до 20.
Діагностика організму фахівцем починається з візуального огляду пацієнта. Порушення постави, слабкість м'язів черевного преса і мімічної мускулатури, асиметрія особи & ndash; всі ці симптоми вказують на порушення краніосакрального ритму. По ходу огляду лікар визначить наявні у вас відхилення, на що вказує форма і положення крижів, амплітуда рухів кісток черепа (в нормі & ndash; 2-4 мм), симетричність лівої і правої сторін, а також переднього і заднього відділів та стан швів.
Краніосакральна терапія не розрахована на зовнішні ефекти. З боку здається, що все лікування зводиться до простого накладення рук на голову. Насправді лікар напружено працює, роблячи тонкі, не помітні оку руху, які можна вловити, лише уважно придивившись. Лікар повинен налаштуватися на краніосакральний ритм, увійти в стан внутрішнього резонансу з пацієнтом. Коли це відбувається, хворий розслаблюється, (Сеанс починається з релаксації затиснутих хронічним стресом потиличних м'язів), відчуває цілковите заспокоєння, а іноді засинає & ndash; це добра ознака. Поліпшення настає поступово & ndash; потрібен час, щоб черепні кістки знайшли достатню ступінь рухливості. Однак вже після першого сеансу краніосакральна система починає працювати в заданому ритмі.
У реабілітаційному центрі «Сосни» краніосакральна терапія проводиться в двох варіантах: в кабінеті фахівця на кушетці і в басейні. У другому випадку додатковий ефект досягається завдяки тому, що пацієнт знаходиться у воді, в стані легкої невагомості


Роль ерготерапії в процесі реабілітації
05.10.2017
Хвороба наздоганяє людини завжди раптово, і навіть якщо існують чинники ризику, багато просто ігнорують їх.
Хвороба наздоганяє людини завжди раптово, і навіть якщо існують чинники ризику, багато просто ігнорують їх. Тому якщо людина втрачає працездатність і можливість доглядати за собою, то це приносить величезні незручності не тільки йому, але і його близьким. Після тривалої хвороби, наприклад, після інсульту або травм пацієнти стикаються з тим, що потрібно заново вчитися виконувати елементарні дії, такі як одягання, зав'язування шнурків, чистка зубів і т.д. Допомагають відновити такі функції реабілітологи-ерготерапевти.

Слово «Ерготерапія» походить від латинського ergon - праця, заняття, і грецького therapia– лікування. Тобто, ерготерапия - це лікування діяльністю. Мета ерготерапії - допомогти пацієнтові досягти самостійності в побуті, а не просто відновити рухові функції. Ерготерапія застосовується в багатьох сферах, наприклад при лікуванні дітей з дитячим церебральним паралічем, пацієнтів після травм опорно-рухового апарату, інсультів, при атрофії м'язів і т.д.

В РЦ «Сосни» програма реабілітації розробляється індивідуально для кожного пацієнта. Перед тим як вибрати методи лікування, ерготерапевт просить пацієнта здати невеликий тест для визначення можливостей і підбирає набір вправ для максимально ефективного відновлення всіх втрачених функцій.

Адаптація до ситуації, що склалася у пацієнта відбувається не тільки фізично, а й психологічно. Тому ерготерапевт розробляє програму і для психологічного відновлення. В ігровій формі моделюються ситуації пов'язані з щоденним спілкуванням з людьми, дозвіллям, участю в громадських заходах і т.д. Таким чином, відбувається процес адаптації і соціалізації людини з порушенням рухових функцій.

Основні напрямки ерготерапії:
  • повсякденні побутові дії - прості дії, що забезпечують догляд за своїм тілом;
  • інструментальні побутові дії - активність дому та в суспільстві, такі як, приготування їжі, покупки, догляд за дітьми і домашніми тваринами;
  • відпочинок і сон - забезпечення відновного відпочинку і сну, встановлення режиму;
  • робота — дії, необхідні для участі в оплачуваною або волонтерської зайнятості;
  • досуг — необов'язкова, внутрішньо мотивована активність у вільний час, не пов'язана з роботою, доглядом за собою або сном.
Для занять з пацієнтом в оздоровчо-реабілітаційному центрі Сосни використовуються тренажери для розвитку дрібної моторики, стимулювання м'язової активності. Відновити дрібну моторику пацієнта так само допомагає арттерапія: малювання піском, фарбами, олівцями, збирання пазлів, конструктора, ліплення з пластиліну. Арттерапія відновлювати не тільки фізіологічні навички, а й покращує психологічний стан пацієнта. Бальнеологічні процедури, масаж, акваеробіка і ЛФК так само допомагають при відновленні.


Міжнародний день фізіотерапії
08.09.2017
8 вересня оголошено Міжнародним днем ​​фізіотерапії в честь створення Міжнародної конфедерації фізіотерапії в 1951 році в Копенгагені.
8 вересня оголошено Міжнародним днем ​​фізіотерапії в честь створення Міжнародної конфедерації фізіотерапії в 1951 році в Копенгагені. Уже тоді фізіотерапія активно застосовувалася в реабілітації та лікуванні травм і хвороб опорно-рухового апарату.
В оздоровчо-реабілітаційному центрі «Сосни» ефективно використовують сучасні методи фізіотерапії, такі як Ерготерапія, масажі, аквааеробіка, галотерапія, електротерапія, магнітотерапія та ін. Різні тренажери допомагають пацієнту з мінімальним навантаженням на організм отримати максимум ефекту від процедури.
Головною особливістю нашого оздоровчого центру є те, що після повної діагностики для пацієнта розробляють комплекс вправ, згідно діагнозу. Кожен з терапевтичних методів має певний вплив на системи організму, що і використовується в терапії.


Визначення симптомів інсульту і перша допомога до приїзду медиків
08.08.2017
Кількість хворих, які перенесли інсульт, в Україні неухильно підвищується. За 2016 рік зареєстровано 100000 нових випадків інсульту. Нічого не говорить про те, що ситуація покращиться в цьому році.
Кількість хворих, які перенесли інсульт, в Україні неухильно підвищується. За 2016 рік зареєстровано 100000 нових випадків інсульту. Нічого не говорить про те, що ситуація покращиться в цьому році.
ЗМІ і громадські організації дуже мало поширюють інформації про причини виникнення інсульту та його наслідки. Мало розуміючи ризики, пов'язані з високим артеріальним тиском українці не звертають уваги на свій стан здоров'я і не проходять профілактичний огляд. Це призводить до того, що не вдається запобігти розвитку серцево-судинних захворювань і, як наслідок, виникнення інсульту. За статистикою половина пацієнтів після інсульту помирають в перший рік, інша половина стає інвалідами.
Оздоровчо-реабілітаційний центр «Соснb» успішно застосовує методи реабілітації після інсульту. Час грає головну роль в тому, наскільки ефективним буде подальше лікування. Чим раніше почнеться надання кваліфікованої медичної допомоги при інсульті, тим вище шанси на відновлення втрачених функцій. Після 3-х годин від початку захворювання клітини головного мозку в зоні ішемії починають зазнавати незворотні зміни. Тому найважливішим є те, наскільки швидко були виявлені ознаки інсульту, і як швидко була викликана швидка допомога. Ми підготували пам'ятку, яка допоможе вчасно розпізнати симптоми інсульту і розповість про першу допомогу, яку потрібно надати перед приїздом швидкої.


Нова послуга - галотерапія
13.04.2017
Лікування в соляній печері показано дорослим і дітям, які схильні до частих застуд, захворювань ЛОР-органів, дихальної системи, алергічних захворювань.
Лікування в соляній печері показано дорослим і дітям, які схильні до частих застуд, захворювань ЛОР-органів, дихальної системи, алергічних захворювань.

 
Нова процедура - нейроміографія
02.03.2017
У нашому центрі доступна нова процедура – електронейроміографія.
Шановні клієнти ОРЦ "Сосни"!
У нашому центрі доступна нова процедура - електронейроміографія.
Система комп'ютерної електронейроміографія застосовується для дослідження нервово-м'язової системи за допомогою реєстрації електричних потенціалів м'язів і периферичних нервів.

Проводяться наступні методики:
- поверхнева ЕМГ; - методика стимуляционной ЕМГ;
- методика голчастою (локальної) ЕМГ;
- методика дослідження нервово-м'язової передачі.

дослідження проводить Кузнєцов Д.А.
Контактний зоопарк в ОРЦ "Сосни"
09.02.2017
Шановні клієнти ОРЦ "Сосни"! На території центру діє контактний зоопарк, який вміщує в себе двох оленів, страусів, павичів, фазанів і поні.
Уважаемые клиенты СРЦ "Сосны"! На території центру діє контактний зоопарк, який вміщує в себе двох оленів, страусів, павичів, фазанів і поні.

Запрошуємо Вас на сеанси спілкування з тваринами!


   

 
З наступаючим Новим Роком та Різдвом
30.12.2016

Шановні клієнти ОРЦ "Сосни"!
Вітаємо всіх-всіх з наступаючим Новим Роком та Різдвом! Бажаємо кожному будинку миру, добра і благополуччя! Нехай цей рік стане роком позитивних змін і світлих моментів для кожного з Вас!

Шановні клієнти ОРЦ "Сосни"!
Вітаємо всіх-всіх з наступаючим Новим Роком та Різдвом! Бажаємо кожному будинку миру, добра і благополуччя! Нехай цей рік стане роком позитивних змін і світлих моментів для кожного з Вас!

 

Бальнеотерапія як важлива складова ефективної реабілітації та оздоровлення
07.09.2016

Кабінет бальнеології оздоровчого центру «Сосни»  пропонує своїм пацієнтам сеанси & nbsp; водолікування. Бальнеологічні ванни грають велику роль в реабілітації пацієнтів, так як вони покращують кровопостачання, трофіку тканин, тонус м'язів. Також процедура показана для загального оздоровлення і профілактики різних захворювань. 

У нашому центрі проводять такі процедури

  • ПЕРДИННІ ВАННИ

Перлинні ванни рекомендуються при самих різних порушеннях здоров'я: вони допомагають при нервових розладах, захворюваннях серця і судинної системи, безсонні, артеріосклерозі.

  • ХВОЙНІ ВАННИ

Хвойні ванни усувають нервове перенапруження, розслаблюють, допомагають впоратися з нервозністю, стимулюють імунітет, відновлюють здоров'я після хвороби.

  • БІШОФИТОВІ ВАННИ

Бішофітові ванни використовують при реабілітації: деформуючого артрозу, артриту, остеохондрозу хребта, наслідків травм, невритів, невралгій, радикулітів, неврозів, вегетососудістих дистоний, порушень обміну речовин і сну.

  • ФІТОМІНЕРАЛЬНІ ВАННИ

Ванни з іонами магнію заспокійливо діють на серцево-судинну і нервову систему, знімають судоми і м'язову напругу. Допомагають при безсонні, нервовому і фізичному збудженні, вегетососудістих розладах і неврозах, істерії, мігрені.

У нашому центрі наші фахівці підберуть - Вам оптимальну аква-процедуру - количество сеансов, исходя из показателей здоровья и возможный противопоказаний.
Будьте здорові!
   

Нова процедура - обгортання
27.07.2016
Шановні клієнти ОРЦ "Сосни"! У нашому центрі доступна нова процедура – обгортання, в трьох видах: шоколадне, виноградне та з водоростями.
Запрошуємо Вас на сеанс релаксу та оздоровлення!

Шановні клієнти ОРЦ "Сосни"!
У нашому центрі доступна нова процедура – обгортання, в трьох видах: шоколадне, виноградне та з водоростями. 
Запрошуємо Вас на сеанс релаксу та оздоровлення!
Завдяки своїм цілющим властивостям природних інгредієнтів, ця процедура добре впливає на регенерацію клітин і кровообіг, покращує психоемоційний стан, знімає стрес і напруження в м'язах. Сеанс проходить в супроводі легкої музики і арома-свічок.
Тривалість - 60 хв

Запрошуємо Вас на сеанс релаксу та оздоровлення!

 

Електроскутер для прогулянок
17.03.2016
Шановні клієнти ОРЦ «Сосни»! Для Вас, в нашому центрі тепер є нових зручний і легкий засіб пересування - електроскутер

Шановні клієнти ОРЦ «Сосни»!

Для Вас, в нашому центрі тепер є нових зручний і легкий засіб пересування - електроскутер.  Підходить для літніх людей і тих, кому важко самостійно пересуватися. На ньому можна годинами гуляти на свіжому повітрі, серед запашної природи, без дискомфорту і втоми. Спеціальних навиків водіння не потрібно, управляється за допомогою цифрового пульта.

    
Новий тренажер для реабілітації
04.03.2016
Шановні клієнти ОРЦ «Сосны»!
У нашому центрі для пацієнтів доступний новий реабілітаційний апарат - мотомед.

Шановні клієнти ОРЦ «Сосны»!

На сьогоднішній день це один з найбільш універсальних реабілітаційних тренажерів. Призначений для тренування як нижніх, так і верхніх кінцівок, в різних режимах, які індивідуально підбираються, в залежності від реабілітаційного випадку пацієнта

При пасивної тренуванні мотор автоматично приводить в рух педалі. Допомагає підтримувати м'язовий тонус, зменшити спастичний параліч
При активно-пасивному режимі, датчик зчитує найменші рухи хворого. Це дозволяє активно розробляти м'язи людям з низьким м'язовим тонусом і допомагає підвищить їх функціональність в реабілітації.
При активній розробці, людина самостійно обертає педалі. На пульті можна збільшити навантаження (створити опір). На екрані видно всі показники і сила, прикладена пацієнтом для обертання педалей.
При заняттях на мотомед вдається значно знизити тугоподвижность суглобів, поліпшити кровообіг, запобігти атрофії м'язів і виникнення пролежнів
Тренуватися на мотомед просто, тому його використовують для реабілітації і в домашніх умовах.


Партнерство з телеканалом "СТБ"
16.02.2016
Шановні клієнти ОРЦ «Сосни»!
Наш центр є партнером самого рейтингового медичного телепроекту, створеного каналом СТБ – «Я соромлюсь свого тіла». 
Шановні клієнти ОРЦ «Сосни»! 
Наш центр є партнером самого рейтингового медичного телепроекту, створеного каналом СТБ – «Я соромлюсь свого тіла». 
Після складних операцій і захворювань, учасники проекту проходять реабілітацію на базі СРЦ «Сосни» і наші фахівці допомагають повернутися їм до нормального життя, використовуючи сучасні методики:
Місія центру одна з найважливіших - від результату реабілітації залежить якість життя кожного пацієнта, яким ми допомагаємо

Дивіться щочетверга о 20.00 та 22.30 на телеканалі «СТБ»

Будьте здорові!
Журнал "Мода на здоров'я"
14.01.2016
Шановні клієнти оздоровчо-реабілітаційного центру «Сосни»! Раді Вам презентувати щорічний журнал «Мода на здоров'я».

Шановні клієнти оздоровчо-реабілітаційного центру «Сосни»! Раді Вам презентувати щорічний журнал «Мода на здоров'я» від партнера — мережі клінік Viva. Журнал присвячений новим технологіям у медицині, сучасним методам лікування та актуальних питань про здоров'я, на які відповідають фахівці клініки Viva.
Приємного прочитання і будьте здорові!Дієтотерапія - раціональний підхід до лікування!
26.10.2015

У реабілітаційному центрі «Сосни» Вам підберуть необхідний раціон харчування, з урахуванням всіх потреб Вашого організму!

Дієтотерапія — лікувальний метод, суть якого полягає в терапії різних захворювань дієтичним харчуванням.

Фахівці нашого центру складають дієту кожного пацієнта як важливий елемент якісної реабілітації та оздоровлення. Залежно від реабілітаційного випадку, у багатьох спостерігається супутні захворювання, такі як: діабет, проблеми з ШКТ, різні запальні процеси та ін.

Ми переконалися, що класичне дієтичне харчування не універсально для кожної людини. Тому змінили підхід до призначення дієти, максимально адаптуючись під особливості кожного організму.

 

Наш центр має в розпорядженні сучасні методи діагности, які з легкістю можуть встановити потреби в харчуванні: що протипоказано, і навпаки — що украй потрібне людині з його захворюванням. Збалансований раціон допоможе прискорити реабілітацію, поліпшити здоров'я, усунути проблеми з травленням, підвищити опірність організму до захворювання, скоректувати вагу.

Перед призначенням дієтотерапії, пацієнти проходять консультацію з терапевтом, з потреби — додаткове дослідження. На основі даних складається персональний раціон, за яким спостерігають наші лікарі та коригують його, залежно від показників стану здоров'я.

 

Будьте здорові!

Оздоровча фізкультура для всіх!
20.10.2015
ановні відвідувачі! Запрошуємо Вас на заняття з лікувально-профілактичної фізкультури.

Шановні відвідувачі! Запрошуємо Вас на заняття з лікувально-профілактичної фізкультури. У програму входять: ранкова гімнастика, бодіфлекс, дихальна гімнастика і багато що інше для реабілітації після травм і операцій, для дітей і дорослих з порушеннями опорно-рухового апарату, а також для вагітних і усіх, хто бажає поправити своє здоров'я. Це комплекс фізичних вправ і дихальної методики для відновлення рухової активності, розробки суглобів і м'язів, оздоровлення тіла в цілому.

Проводимо як групове, так і індивідуальне зайняття з інструктором!

Будьте здорові!

 

   
Вертикалізатор для відновлення опорно-рухового апарату
10.10.2015
У реабілітаційному центрі "Сосни" проводяться щоденні процедури по відновленню опорно-рухових функцій на вертикалізатори.

Шановні пацієнти! На базі реабілітаційного центру "Сосни" проводяться процедури на вертикалізаторі — пристрої, спеціально розробленому для фізичної реабілітації людей після травм і захворювань, які привели до тимчасової втрати рухових функцій.

За допомогою вертикалізатора пацієнт приймає вертикальне положення, завдяки чому, можна уникнути проблем з кровообігом і пролежнями. Допомагає зняти набряки, зміцнити м'язи, поліпшити вентиляцію легенів і функції серцево-судинної системи. У реабілітаційному центрі "Сосни" проводиться щоденне зайняття на вертикалізаторі під наглядом лікарів-реабілітологів. Процедури допомагають домогтися істотних результатів по відновленню опорно-рухових функцій і повернення пацієнта до повноцінного життя!

 

 
Нова процедура - бальнеологічна ванна
30.09.2015
У нашому комплексі відсьогодні доступна нова процедура - бальнеологічна ванна.
Шановні пацієнти! У нашому комплексі відсьогодні доступна нова процедура — бальнеологічна ванна. Являє собою циркулярний і контрастний душ, душ Шарко; ванну з підводним масажем або гідромасажем. Використовується для релаксації, відновлення сил і гідромасажу усього тіла.  Підводний масаж грає велику роль у відновній терапії, оскільки покращує кровопостачання, трофіку тканин, тонус м'язів. З додаванням ароматичних олій вона стає СПА- процедурою, яка подарує Вам повне розслаблення усього організму!

 
ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ ВИ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛ. 068 238-20-22

Наші партнери