Дорога до нас Дорога до нас
КонтактиБланк направленняНовиниФото-відеоВідгукиЗапитання-відповідь
Зворотній дзвінок Надіслати заявку Надіслати виписку

Адаптація квартири

Адаптація квартири – створення доступного середовища для вільного і комфортного переміщення пацієнта з низькою мобільністю.

Квартира для маломобільних людей - це простір, який модифіковано з урахуванням потреб пересування людини з обмеженими можливостями. Традиційна квартира має багато перешкод для тих, хто знаходиться в інвалідному візку, тому перетворення місця в доступну квартиру, будинок або будь-яке інший простір вимагає деякої реконструкції та модернізації.

Адаптація квартири має наступні характеристики:

  • універсальний дизайн;
  • адаптивні пристосування;
  • доступність.

Універсальний дизайн - це дизайн простору, покликаний зробити його придатним для використання всіма групами населення без необхідності адаптації, а також не виключає застосування допоміжних пристроїв для конкретних груп осіб з малою мобільністю.

Пристосування включає адаптацію середовища, в якому проживає маломобільна людина, наприклад, вітальні, кухні, ванної кімнати, туалету, робочого місця в квартирі, виходу з дому тощо.

Доступність включає забезпечення безперешкодного пересування в просторі та можливості користуватися громадськими здобутками і благами.

Критерій доступності повинен містити наступні вимоги:

  • надання можливості безперешкодного і зручного пересування по житловому простору;
  • безпроблемне переміщення в дверних отворах;
  • спрощений підхід до різного обладнання і меблів.

Фахівці оздоровчо-реабілітаційного центру «Сосни» пропонують консультацію досвідчених професіоналів з подальшою пропозицією адаптації квартири з відповідними до потреб людини в колаборації з висновками лікаря-реабілітолога.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ ВИ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛ. 068 238-20-22

Наші партнери