Дорога до нас Дорога до нас
КонтактиБланк направленняНовиниФото-відеоВідгукиЗапитання-відповідь
Зворотній дзвінок Надіслати заявку Надіслати виписку

Порядок оформлення

  1. Для придбання програми на оздоровче лікування або реабілітацію необхідно направити витяг (виписаний епікриз) на нашу електронну адресу по електронній пошті: sos-na-site@ukr.net або зв'язатися з нашими фахівцями за телефонами: (044) 238-­20-22. Госпіталізацію пацієнта в реабілітаційний центр підтверджує головний лікар.

  2. Необхідний перелік документів для госпіталізації: паспорт, виписка із стаціонару по захворюванню. Якщо немає виписки або госпіталізація була більше півроку тому, необхідно надати дані лабораторних досліджень та консультативні висновки лікарів, виходячи з яких, є можливість оцінити тяжкість стану. Якщо немає ніяких медичних документів, то для того, щоб оцінити в якому стані знаходиться пацієнт на момент надходження, рекомендовано пройти коротку програму обстеження в клініці Viva.

  3. Якщо ви хочете особисто ознайомитися з умовами перебування в нашому центрі, чекаємо Вас з понеділка по п'ятницю за адресою: с. Воропаєв, Вишгородський р-н. вул. Київська, 100. (30 км. від Києва). Час відвідування попередньо погодивши з адміністратором за телефонами: (044) 238-20-22.


ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ ВИ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛ. 068 238-20-22

Наші партнери