Дорога до нас Дорога до нас
КонтактиБланк направленняНовиниФото-відеоВідгукиЗапитання-відповідь
Зворотній дзвінок Надіслати заявку Надіслати виписку

Супровід після виписки з реабілітаційного центру

Виписка з реабілітаційного центру - процедура, яку проходить кожен пацієнт при завершенні курсу відновлення здоров'я.

Виписка передбачає складання індивідуальної програми постреабілітаційного періоду. Це може включати в себе прийом необхідних препаратів для повного відновлення здоров'я та працездатності, догляд за пов'язкою, психологічна підтримка. Після того, як ви випишетесь з центу реабілітації, вам потрібно буде подбати про себе відповідно до інструкцій, запропонованими Вашим лікуючим лікарем.

Планування виписки складається з наступних етапів:

  • оцінка стану пацієнта кваліфікованим персоналом;
  • планування повернення додому або переведення в іншу установу по догляду;
  • визначення необхідності підтримуючого персоналу на дому;
  • організація планових зустрічей з доктором або медичного тестування.

Перехідна реабілітація

Перехідна реабілітація - процес повноцінного повернення організму в його зону комфорту. Цей етап настає після виписки і підтримується лікарями.

Ефективне проведення планової реабілітації допоможе знизити ймовірність повторного надходження людини в лікарню, а також може допомогти в повноцінному одужанні, забезпечити правильне призначення ліків, програм реабілітацій на дому і адекватно підготувати родичів взяти на себе опіку близького.

Центр реабілітації «Сосни» надає можливість підтримки фізичного і психологічного станів пацієнта як до, так і після лікування. Передбачається обговорення деталей необхідного догляду з урахуванням поліпшення стану пацієнта в залежності від його діяльності, призначених ліках, дієті, необхідності в додатковому устаткуванні.

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ ВИ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛ. 068 238-20-22

Наші партнери