Дорога до нас Дорога до нас
КонтактиБланк направленняНовиниФото-відеоВідгукиЗапитання-відповідь
Зворотній дзвінок Надіслати заявку Надіслати виписку

Фізіотерапія - здоров'я без ліків


Більшість людей вважає, що фізіотерапія - марна трата часу, і краще таблеток нічого немає. Але є протилежна точка зору: навіщо пити таблетки, якщо можна безпечно полікуватися різними методами фізіотерапії? Біль у спині або суглобах, обмежений рух - причини нереалізованості в багатьох життєвих питаннях. І неважливо, який спосіб життя веде людина - активний чи пасивний, заробити больовий синдром може кожен. І наше завдання розібратися, як залишатися здоровим і продовжувати радіти життю. Для сучасної медицини поперековий біль - це дуже актуальна проблема, і не варто до неї ставитися легковажно, оскільки за цим тягнеться величезний шлейф інших порушень функцій органів і систем організму.

Повноцінне відновлення функцій тканини, органу або частини тіла неможливо без проведення адекватного комплексу фізіотерапевтичних заходів. На сьогодні мати свого особистого фізіотерапевта або масажиста так само модно, як психолога або косметолога.

Фізіотерапевт займається поліпшенням роботи як опорно-рухового апарату, так і інших систем організму. Сьогодні лікарями широко використовується поняття медична реабілітація - комплекс медичних, педагогічних, психологічних заходів, спрямованих на максимально можливе відновлення організму. Лікарі-реабілітологи зберігають і відновлюють фізичне здоров'я пацієнта за допомогою замісної терапії, масажів, фізичних вправ, а також апаратних методів лікування. Після проходження процедур поліпшується рухливість суглобів, відновлюються втрачені функції, збільшується сила ослаблених м'язів, йдуть больові симптоми. Такий метод, як масаж, допомагає зняти м'язову напругу, покращує крово- і лімфоціркуляцію, що збільшує доставлення кисню і поживних речовин до тканин, виведення токсичних речовин з організму. Допоможе позбавитися від стресу і нервової перевтоми. Масаж після оперативного втручання дозволяє швидше відновити функцію органів.

У своїй тактиці лікування професійний лікар-фізіотерапевт часто застосовує навички мануальної терапії, спрямовані на зниження напруги м'язів, поліпшення рухливості суглобів і виправлення постави як у дітей, так і у дорослих, а також на ліквідацію обмежень з метою звільнення від блоків. Як правило, мануальна терапія застосовується спільно з іншими процедурами, такими як масаж, кінезітерапія, фізіотерапевтичні методи та ін'єкційні паравертебральні блокади. Людина, яка поважає себе та своє тіло, обов'язково, час від часу, буде виділяти собі пару годин в день для занять лікувальною фізкультурою, відвідування басейну або фітнес-клубу. Лікування будь-якого захворювання має бути не тільки ефективним, але ще і максимально безпечним, без неприємних наслідків і побічних ефектів.

«Не нашкодь» – це саме той принцип, на якому ґрунтуються всі сучасні медичні методики.

 

Рауль Курасбедіані

лікар-фізіотерапевт,

реабілітолог

 viva.clinic 

Наші партнери