Дорога до нас Дорога до нас
КонтактиБланк направленняНовиниФото-відеоВідгукиЗапитання-відповідь
Зворотній дзвінок Надіслати заявку Надіслати виписку

Кисневий коктейль: користь чи шкода


У сучасних мегаполісах, що динамічно розвиваються, з кожним днем з'являється все більше промислових підприємств, різноманітних заводів та виробничих цехів, які негативно впливають на навколишнє середовище, що призводить і до нестачі кисню у повітрі. Для нормальної життєдіяльності людині необхідне повітря з вмістом кисню - 21%. На жаль, в містах такі параметри вже практично не зустрічаються. 
Для вирішення проблеми насичення киснем організму слід пройти оздоровчу та реабілітаційну програми в ОРЦ «Сосни», які включають вживання кисневих коктейлів.

Користь кисневих коктейлів
У кисневому коктейлі знаходиться величезна кількість бульбашок, які містять в собі молекули кисню. Вживання такого напою – найефективніший та швидкий спосіб отримання організмом необхідної кількості кисню. Крім того, цей продукт з низьким вмістом калорій містить вітаміни, мінеральні речовини, цілющі компоненти, які, внаслідок провідних властивостей кисню, швидко засвоюються в організмі. В одному коктейлі міститься кількість кисню рівноцінна декільком годинам прогулянки на природі.

Застосування кисневих коктейлів

При вживанні кисневих коктейлів кваліфіковані фахівці оздоровчо-реабілітаційного центру «Сосни» рекомендують дотримуватися таких правил:

  • напій не можна зберігати, його вживають негайно після приготування;
  • коктейлі слід приймати курсом в 10 – 15 днів мінімум;
  • вживання напою призначається на ранок або день через його тонізуючий ефект;
  • коктейль не можна розмішувати перед вживанням, щоб не зруйнувати бульбашки та не зменшити кількість кисню;
  • пиття кисневого коктейлю краще розтягнути на деякий час.

Кому корисні кисневі коктейлі?


  • Кисневі коктейлі дозволяють відшкодувати порушення в роботі дихальної системи та запобігти кисневого голодування. «Оксикоктейлі» показані людям, які перенесли запалення легень після COVID-19, туберкульоз, бактеріальну пневмонію. А також людям з бронхіальною астмою та іншими патологіями дихальної системи, при яких частина легень «вимкнена» з процесу газообміну.
  • Людям із захворюваннями серцево-судинної системи рекомендують кисневий коктейль як додаткове джерело кисню, що допомагає нормалізувати артеріальний тиск, кровообіг і поліпшити загальний стан здоров'я.
  • У людей старшого віку природні процеси старіння прискорюються, обмінні, навпаки, уповільнюються, виникають порушення в системі кровообігу. Курси кисневих коктейлів допомагають пригальмувати негативні вікові зміни та продовжити молодість.
  • У період вагітності у жінок збільшується обсяг крові й підвищується навантаження на всі органи. Дуже важливо не допустити дефіциту кисню, оскільки це позначиться не тільки на стані жіночого організму, але і може привести до кисневого голодування плода.
  • Сучасні діти більше часу проводять в закритих приміщеннях: школах, вдома біля телевізорів і комп'ютерів. Для гармонійного розвитку їм необхідний кисень і чисте повітря. Формування міцного імунітету з допомогою «оксикоктейлю» допомагає дітям справлятися з розумовими і фізичними навантаженнями.

Після вживання кисневих коктейлів спостерігаються такі позитивні процеси:


●   поліпшення в роботі серцево-судинної системи;

●   нормалізація роботи кишечника, відбувається активізація виведення токсинів;

●   поліпшення в роботі печінки та прискорення метаболізму;

●   зміцнення імунної системи;

●   нормалізація психоемоційного фону;

●   активізація спалювання жиру.


Протипоказання


Курс кисневих коктейлів не призначається при:

●    астмі;

●    гіпертимії (стійкому піднесеному настрої);

●    спайкової хвороби;

●    сечокам'яної хвороби;

●    дихальної недостатності;

●    важких інтоксикаціях;

●    виразках, шлункових захворюваннях, що вражають слизову.


Крім цього, кисневі коктейлі не слід приймати при наявності алергічних реакцій на компоненти напою.


 

Наші партнери