Дорога до нас Дорога до нас
КонтактиБланк направленняНовиниФото-відеоВідгукиЗапитання-відповідь
Зворотній дзвінок Надіслати заявку Надіслати виписку

реабілітація для пацієнтів з кардіологічними захворюваннями і після операцій на серці

Люди, що страждають серцево-судинними захворюваннями, повинні піклуватися про себе з особливою ретельністю. Здоровий спосіб життя, уважне відношення до рекомендацій лікарів і періодичне відвідування кардіологічних санаторіїв. Після перенесеного захворювання серця або кардіохірургічного втручання, важливо продовжувати стежити за своїм здоров'ям і, обов'язково, пройти програму кардіологічної реабілітації.

Кардіологічна реабілітація
- це комплекс взаємопов'язаних заходів, що проводяться під наглядом досвідченого фахівця. Метою кардіологічної реабілітації є нормалізація колишніх здібностей організму, відновлення втрачених сил, а також, профілактика ризику рецидиву серцевих ускладнень надалі.

Реабілітація після інфаркту міокарда, гострого коронарного синдрому, операцій на серці та магістральних судинах.

 

Центр кардіологічної реабілітації "Сосни", розташований в мальовничому і тихому куточку, де Ви зможете отримати кваліфіковану допомогу після перенесених хвороб серцево-судинної системи й кардіохірургічного втручання. У нашому центрі застосовуються самі передові технології та новітні методики лікування кардіологічних проблем. Тут пацієнт відпочиває, проходить ряд процедур, що дозволяють зміцнити серцево-судинну систему і повернутися до повноцінного життя.

Центр кардіологічної реабілітації Київ

Мета програми по відновленню - оперативне одужання і зміцнення здоров'я пацієнтаПрограма реабілітації була розроблена спеціально для людей, що страждають від будь-яких серцево-судинних захворювань, у тому числі відновлення після інфаркту та операцій на серці..
Програма з відновлення здійснюється висококваліфікованими фахівцями центру. Кожен з пацієнтів отримує індивідуальну програму реабілітації, підготовлену на основі діагностики, проведеної на самому початку перебування.
Наші сертифіковані фахівці зроблять усе необхідне, щоб реабілітація після інфаркту або операції була максимально ефективною.


Серед основних реабілітаційних заходів виділяють регулярні заняття лікувальною гімнастикою, акватерапія (басейн), механотерапія (мотомед, вертикалізатор і т.д.), ерготерапія, рефлексотерапія, масаж, а також ряд інших фізіотерапевтичних процедур. Найбільш важливою частиною кардіореабілітаціі є лікувальна гімнастика, заняття фізичними вправами, які тренують серцевий м'яз, судини серця. Крім того, лікувальна фізкультура веде до зниження в крові рівня холестерину, зниження високого артеріального тиску, надлишкової маси тіла і зменшує ризик стресу.
Нижче на сторінці Ви можете детальніше ознайомитися з інформацією, що буде включено в програму кардіологічної реабілітації.

 

програми реабілітації

 • програма реабілітації "після перенесеного інфаркту"
 • програма реабілітації "після балонної ангіопластики і стентування коронарних артерій"
 • програма реабілітації "після аортокоронарного шунтування"
 • програма реабілітації "після операції по корекції клапанних вад серця"
  РЕАБІЛІТАЦІЙНА ПРОГРАМА
1 ДЕНЬ 7 ДНІВ 14 ДНІВ
2-х місне розміщення 1 місне розміщення 2-х місне розміщення 1 місне розміщення 2-х місне розміщення 1 місне розміщення
2 категорія* 3380 грн 4280 грн 23660 грн 29960 грн 47320 грн 59920 грн
1 категорія* 3680 грн 4580 грн 25760 грн 32060 грн 51520 грн 64120 грн

* 2 категорія - здатність пацієнта до самообслуговування і самостійного пересування
**1 категорія - обмежені можливості пацієнта в самообслуговуванні і самостійному пересуванні, потрібна стороння допомога і догляд.
У програму реабілітації входить:
Комфортне проживання в палаті обраної категорії
Постійна лікувально-консультативна допомога лікаря
Медсестринські маніпуляції
Підбір або корегування медикаментозної терапії
Індивідуальна терапія: фізична терапія, акватерапія (басейн), механотерапія (мотомед, вертикалізатор і т.д.). Ерготерапія, рефлексотерапія, масаж, ЛФК та ін. за медичними показниками.
ДОДАТКОВО ОПЛАЧУЮТЬСЯ:
 • 3-разове харчування — 590 грн/доба;
 • консультації вузьких фахівців;
 • лабораторно-діагностичні обстеження;
 • медикаменти;
 • індивідуальний догляд в умовах стаціонару;
 • перебування супроводжуючого в палаті;
 • транспортування в центр (послуги перевезення).
ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ ВИ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛ. 068 238-20-22

Наші партнери