Дорога до нас Дорога до нас
КонтактиБланк направленняНовиниФото-відеоВідгукиЗапитання-відповідь
Зворотній дзвінок Надіслати заявку Надіслати виписку

Неврологічна реабілітація


Порушення центральної та периферичної нервової системи є найпоширенішими й найважчими серед усіх захворювань людського організму.


Мільйони людей у світі страждають неврологічними порушеннями, іншими словами, хвороби судин головного мозку, включаючи інсульт, епілепсію, мігрень і інші види головного болю, порушення роботи черепних і периферичних нервів, вегетативної нервової системи, нервово-м'язових вузлів і м'язів, а також хвороби Альцгеймера і Паркінсона, пухлини головного мозку, травматичні порушення нервової системи, такі, як мозкова травма і неврологічні порушення в результаті недостатнього харчування.

Неврологічні захворювання, а також їх наслідки - небезпечні, як для дорослих, так і для дітей. Порушення, пов'язані з дитячим церебральним паралічем, не лише обмежують рухливість, але й перешкоджають повноцінній взаємодії дитини з навколишнім світом. А це своєю чергою негативно позначається на її розвитку, навчанні та соціалізації.

Лечебно-оздоровительный комплекс под Киевом

Пацієнт повинен багато часу присвячувати відновленню після важких захворювань і травм у випадках хронічних неврологічних захворюваннях, а після інсульту або перенесених операцій на хребті має заново вчитися ходити, розмовляти та управляти своїм тілом. У людей після впливу на мозок хворобливого чинника є ризик виникнення симптоматичної епілепсії, а без проходження програми з відновлення, без ефективної реабілітації ризик отримати хронічне захворювання збільшується вдвічі.

Для відновлення після інсульту, лікар найчастіше рекомендує звернутися в санаторій неврологічного профілю.  

Ефективність реабілітації багато в чому залежить від індивідуальної програми, розробленої професіоналом. Основою програм є індивідуальний підхід і повернення пацієнта до найбільш повноцінного життя та адаптації в соціумі. Хороші результати реабілітації можливі тільки при комплексному лікуванні.

У реабілітології програми з відновлення пацієнтів саме з неврологічними порушеннями займають важливе місце. Провідні фахівці оздоровчо-реабілітаційного центру «Сосни» реалізують сучасні програми, спрямовані на досягнення, а при нагоді - повного відновлення порушень функцій або ж максимальної реалізації фізичного та психологічного потенціалу пацієнта.


Ефективні методи неврологічної реабілітації включають заходи з активізації рухової активності, роботу з мовними органами та мозковими центрами, фізіопроцедури, акватерапія (басейн), механотерапія (мотомед, вертикалізатор і т.д.), ерготерапія, рефлексотерапія, масаж.
Нижче на сторінці Ви можете ознайомитись з більш детальною інформацією, що саме включено в програму реабілітації пацієнтів в оздоровчо-реабілітаційному центрі «Сосни».

 

ПРОГРАМИ РЕАБІЛІТАЦІЇ

 • програма реабілітації "після інсульту"
 • програма реабілітації "після черепно-мозкової травми"
 • програма реабілітації "після операцій на головному мозку"
 • програма реабілітації "після операцій на хребті"
 • програма реабілітації "після ушкодження хребта і спинного мозку"
  РЕАБІЛІТАЦІЙНА ПРОГРАМА
1 ДЕНЬ 7 ДНІВ 14 ДНІВ
2-х місне розміщення 1 місне розміщення 2-х місне розміщення 1 місне розміщення 2-х місне розміщення 1 місне розміщення
2 категорія* 3380 грн 4280 грн 23660 грн 29960 грн 47320 грн 59920 грн
1 категорія* 3680 грн 4580 грн 25760 грн 32060 грн 51520 грн 64120 грн

* 2 категорія - здатність пацієнта до самообслуговування і самостійного пересування
**1 категорія - обмежені можливості пацієнта в самообслуговуванні і самостійному пересуванні, потрібна стороння допомога і догляд.
У програму реабілітації входить:
Комфортне проживання в палаті обраної категорії
Постійна лікувально-консультативна допомога лікаря
Медсестринські маніпуляції
Підбір або корегування медикаментозної терапії
Індивідуальна терапія: фізична терапія, акватерапія (басейн), механотерапія (мотомед, вертикалізатор і т.д.). Ерготерапія, рефлексотерапія, масаж, ЛФК та ін. за медичними показниками.

ДОДАТКОВО ОПЛАЧУЮТЬСЯ:
 • 3-разове харчування — 590 грн/доба;
 • консультації вузьких фахівців;
 • лабораторно-діагностичні обстеження;
 • медикаменти;
 • індивідуальний догляд в умовах стаціонару;
 • перебування супроводжуючого в палаті;
 • транспортування в центр (послуги перевезення).
ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ ВИ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛ. 068 238-20-22

Наші партнери