Дорога до нас Дорога до нас
КонтактиБланк направленняНовиниФото-відеоВідгукиЗапитання-відповідь
Зворотній дзвінок Надіслати заявку Надіслати виписку

реабілітація після інсульту


Ще не так давно діагноз «інсульт» був міцно пов'язаний зі старістю. Але вже сьогодні це захворювання лідирує в списку хвороб, які «молодіють». Існує два типи інсультів. Геморагічний, як правило, розвивається на тлі підвищеного кров'яного тиску. Ішемічний - найбільш частою причиною є проблеми в імунній системі людини. У профілактиці інсультів дуже важливо стежити за своїм здоров'ям і вчасно проводити правильну діагностику.


Щорічно понад 6 млн людей переносять інсульт, 4,5 млн випадків завершуються летальним результатом. Наслідки інсульту - рухові й мовні порушення, когнітивні та емоційно-вольові розлади, які в різній мірі можуть бути оборотні при активній реабілітації після інсульту..


Відновленням після інсульту
необхідно починати займатися, коли мине гострий період.
Ми приймаємо на реабілітацію не раніше ніж через 14 днів після інсульту (за умови значного самостійного відновлення функцій.
Дуже важливо почати програму реабілітації в перші три місяці після інсульту – - це збільшує шанси відновити до 90% втрачених функцій. Сукупність усіх факторів, що призводять до дисфункції організму, у кожного пацієнта індивідуальна, загальні рекомендації не такі ефективні, як персональна робота.

реабілітація після інсульту київ

Робота на результат
Для кожного пацієнта в оздоровчому центрі «Сосни» розробляється індивідуальна реабілітаційна програма по відновленню після інсульту з урахуванням ступеня ураження, віку пацієнта і давності інсульту. Також рання активізація пацієнта допомагає запобігти загальному ослабленню організму та уникнути різних ускладнень.

Якщо у вас не було можливості відразу після інсульту пройти реабілітаційну програму - не варто відмовлятися від неї зовсім. Наш мозок має дивну здатність до регенерації, і відновлення після інсульту, під керівництвом професіоналів обов'язково принесе позитивні результати.  

Реабілітаційний центр після інсульту - це життєва необхідність для повернення пацієнта до активного життя. Спільна робота професіоналів і бажання пацієнта видужати - запорука максимально швидкої і повноцінної реабілітації.

Інсульт реабілітація - рух до здоров'я.
У центрі «Сосни» після інсульту пацієнти перебувають під постійним цілодобовим наглядом лікарів і середнього медичного персоналу. Проводиться контроль за всіма необхідними життєвими показниками. Лікарями реабілітаційного центру оцінюється адекватність навантажень для даного пацієнта. При необхідності - медикаментозне лікування, лабораторні та інструментальні обстеження проводяться на базі реабілітаційного центру. Молодший медичний персонал забезпечує гігієнічний догляд за пацієнтами, що значно знижує розвиток пролежнів. Всі кімнати реабілітаційного відділення укомплектовані функціональними ліжками, протипролежневими матрацами, поручнями та іншими спеціальними пристосуваннями для комфортного перебування людей з обмеженими функціональними можливостями.

  РЕАБІЛІТАЦІЙНА ПРОГРАМА
1 ДЕНЬ 7 ДНІВ 14 ДНІВ
2-х місне розміщення 1 місне розміщення 2-х місне розміщення 1 місне розміщення 2-х місне розміщення 1 місне розміщення
2 категорія* 3380 грн 4280 грн 23660 грн 29960 грн 47320 грн 59920 грн
1 категорія* 3680 грн 4580 грн 25760 грн 32060 грн 51520 грн 64120 грн

* 2 категорія - здатність пацієнта до самообслуговування і самостійного пересування
**1 категорія - обмежені можливості пацієнта в самообслуговуванні і самостійному пересуванні, потрібна стороння допомога і догляд.
У програму реабілітації входить:
Комфортне проживання в палаті обраної категорії
Постійна лікувально-консультативна допомога лікаря
Складання індивідуальної програми реабілітації з постановкою конкретних і зрозумілих цілей і завдань
Підбір або корегування медикаментозної терапії
Індивідуальна терапія: фізична терапія, акватерапія (басейн), механотерапія (мотомед, вертикалізатор і т.д.). Ерготерапія, рефлексотерапія, масаж, ЛФК та ін. за медичними показниками.
ДОДАТКОВО ОПЛАЧУЮТЬСЯ:
  • 3-разове харчування — 590 грн/доба;
  • консультації вузьких фахівців;
  • лабораторно-діагностичні обстеження;
  • медикаменти;
  • індивідуальний догляд в умовах стаціонару;
  • перебування супроводжуючого в палаті;
  • транспортування в центр (послуги перевезення).
ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ ВИ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛ. 068 238-20-22

Наші партнери