Дорога до нас Дорога до нас
КонтактиБланк направленняНовиниФото-відеоВідгукиЗапитання-відповідь
Зворотній дзвінок Надіслати заявку Надіслати виписку

Особливості реабілітації після протезування


Неймовірно, які випробування може подолати людське тіло. Важкі захворювання, нещасні випадки або просто вікові зміни можуть привести незворотних наслідків. Багато втрачають надію і думають, що на цьому їх життя закінчене і залишається лише існування …

Сучасні методики в ортопедії та нанотехнології, що активно просуваються, дозволяють впоратися з перенесеною ампутацією, заміщенням власного суглоба, зруйнованого травмою або ж захворюванням (перелом шийки стегнової кістки, коксартроз, гонартроз) і пристосуватися до нової життєвої ситуації, подолати відчуття неповноцінності й непотрібності. Операції з тотального ендопротезування суглобів нижніх кінцівок є сьогодні найсучаснішим способом повернути людині можливість рухатися без болю, вести звичний спосіб життя, не відчувати себе безпорадним і залежним.

Реабілітація після ендопротезування
є обов'язковою частиною відновного періоду.


Реабилитация после протезирования


Оздоровчо-реабілітаційний центр "Сосни" пропонує пацієнту індивідуальну комплексну програму по відновленню після протезування, в тому числі і після ендопротезування колінного і тазостегнового суглобів.
Від ефективно підібраної нашими фахівцями програми з реабілітації залежить успіх операції і якість майбутнього життя кожного пацієнта.


Протезування являє собою важливий етап процесу соціально-трудової реабілітації людини, який втратив кінцівки, або страждає захворюваннями опорно-рухового апарату, але важливо не упустити момент проходження реабілітаційного періоду після протезування.

Реабілітація після протезування
органів опорно-рухового апарату полягає в тому, щоб створити всі умови для повноцінного і якісного життя без обмежень для кожного пацієнта. Оздоровчо-реабілітаційний центр Сосни пропонує пацієнту індивідуальну комплексну програму по відновленню після протезування.

Реабілітація після протезування 

Мета реабілітації: зменшення післяопераційного болю і набряку, тренування і зміцнення м'язів, навчання пацієнта трансферу і одноопорному ходінню, вироблення фізіологічного стереотипу ходьби, мобілізація і розробка органів. Цей же підхід - важлива частина реабілітаційного процесу відновлення, який повертає пацієнтам можливість нормально рухатися.

Серед основних реабілітаційних заходів в оздоровчо-реабілітаційному центрі «Сосни» виділяють регулярні заняття лікувальною гімнастикою, акватерапія (басейн), механотерапія (мотомед, вертикалізатор і т.д.), Ерготерапія, рефлексотерапія, масаж та ін. Нижче на сторінці Ви можете дізнатися, що буде включено до програми перебування, ознайомившись з більш детальною інформацією по реабілітації після протезування.

  РЕАБІЛІТАЦІЙНА ПРОГРАМА
1 ДЕНЬ 7 ДНІВ 14 ДНІВ
2-х місне розміщення 1 місне розміщення 2-х місне розміщення 1 місне розміщення 2-х місне розміщення 1 місне розміщення
2 категорія* 3380 грн 4280 грн 23660 грн 29960 грн 47320 грн 59920 грн
1 категорія* 3680 грн 4580 грн 25760 грн 32060 грн 51520 грн 64120 грн

* 2 категорія - здатність пацієнта до самообслуговування і самостійного пересування
**1 категорія - обмежені можливості пацієнта в самообслуговуванні і самостійному пересуванні, потрібна стороння допомога і догляд.
У програму реабілітації входить:
Комфортне проживання в палаті обраної категорії
Постійна лікувально-консультативна допомога лікаря
Складання індивідуальної програми реабілітації з постановкою конкретних і зрозумілих цілей і завдань
Підбір або корегування медикаментозної терапії
Індивідуальна терапія: фізична терапія, акватерапія (басейн), механотерапія (мотомед, вертикалізатор і т.д.). Ерготерапія, рефлексотерапія, масаж, ЛФК та ін. за медичними показниками.
ДОДАТКОВО ОПЛАЧУЮТЬСЯ:
  • 3-разове харчування — 590 грн/доба;
  • консультації вузьких фахівців;
  • лабораторно-діагностичні обстеження;
  • медикаменти;
  • індивідуальний догляд в умовах стаціонару;
  • перебування супроводжуючого в палаті;
  • транспортування в центр (послуги перевезення).
ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ ВИ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛ. 068 238-20-22

Наші партнери