Дорога до нас Дорога до нас
КонтактиБланк направленняНовиниФото-відеоВідгукиЗапитання-відповідь
Зворотній дзвінок Надіслати заявку Надіслати виписку

Оздоровлення для дорослих і дітей з порушенням обміну речовин та захворюваннями ендокринної системи

реабилитационный центр под киевом

Ендокринна система впливає на всі органи та системи організму. Без злагодженої роботи ендокринної системи неможливе нормальне зростання, розвиток і функціонування організму.
Під впливом різних вражаючих факторів існують ситуації, коли в органі ендокринної системи виникають проблеми. Тоді він починає виробляти надмірну кількість гормонів або, навпаки, його продуктивні функції знижуються. Такі зміни миттєво зачіпають всі органи та системи, починають розвиватися різні ендокринні захворювання (цукровий діабет, захворювання щитоподібний залози, порушення вуглеводного обміну, ожиріння і т.д.).


Оздоровчі програми центру «Сосни» для лікування ендокринної системи та обміну речовин націлені на позбавлення від розладів харчування, порушень обміну речовин. Професійна грамотність фахівців доповнюється можливістю діагностичної бази (УЗД, дослідження гормонів, комплексні біохімічні дослідження). Спеціально підібрані програми лікування дозволяють об'єктивно поліпшити стан здоров'я, стимулювати імунну систему організму і підвищити опірність зовнішнім стресам.

В оздоровчому лікуванні, захворювань ендокринної системи, найважливіший момент - вчасно і регулярно проходити програми з відновлення і профілактики розвитку ускладнень, які спрямовані на зниження маси тіла, зменшення вираженості симптомів діабету та нормалізацію обмінних процесів. Оздоровчо-лікувальний центр «Сосни» спеціалізується на лікування пацієнтів з порушеннями обміну речовин. При цьому фахівці центру обов'язково розписують індивідуальну програму для кожного пацієнта, в котру включено: і дієтичне харчування, і комплекс лікувальних процедур (масаж, басейн, бальнеологічні ванни і т.д.), і в разі потреби медикаментозне лікування.
Тактика лікування в нашому центрі - це завжди вибір найкоротшого і найбільш ефективного способу позбавлення від хвороби.

оздоровчі програми

 • ЛІКУВАЛЬНО-ОЗДОРОВЧА ПРОГРАМА "ЦУКРОВИЙ ДІАБЕТ"
 • ЛІКУВАЛЬНО-ОЗДОРОВЧА ПРОГРАМА "ГІПОТИРЕОЗ У СТАДІЇ КОМПЕНСАЦІЇ"
 • лікувально-оздоровча програма "подагра"
 • лікувально-оздоровча програма "ожиріння i - ii стадії"

ОЗДОРОВЧА ПРОГРАМА
1 ДЕНЬ 7 ДНІВ 14 ДНІВ
2-х місне розміщення 1 місне розміщення 2-х місне розміщення 1 місне розміщення 2-х місне розміщення 1 місне розміщення
3130 грн 4030 грн 21910 грн 28210 грн 43820 грн 56420 грн
ЛІКУВАЛЬНО-ОЗДОРОВЧА ПРОГРАМА (ОДНА ДОБА):
 • Комфортне проживання в палаті;
 • Масаж рекомендованої локалізації до 30 хв;
 • ЛФК в басейні або в тренажерному залі (за медичними показаннями);
 • Фізпроцедури (магнітолазер, парафінотерапія, ультразвукова терапія) за медичними показаннями.

Додатково оплачується
 • 3-разове харчування - 590 грн / добу;
 • консультації вузьких фахівців;
 • лабораторно-діагностичні обстеження;
 • медикаменти;
 • індивідуальний догляд в умовах стаціонару;
 • перебування супроводжуючого у палаті.

Для придбання програми на оздоровче лікування або реабілітацію

Вам необхідно надіслати виписку з поліклініки або стаціонару електронною поштою: sos-na-site@ukr.net net або зв'язатися з нашими фахівцями за телефоном: (044) 238-­20-22.

Якщо Ви бажаєте особисто проконсультуватися з лікарем і ознайомитися з умовами перебування в нашому центрі, чекаємо Вас з понеділка по п'ятницю (час відвідування попередньо погодивши з адміністратором) за адресою: с. Воропаєв, Вишгородський р-н. вул. Київська, 100. (30 км. від Києва).

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ ВИ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛ. 068 238-20-22

Наші партнери