Дорога до нас Дорога до нас
КонтактиБланк направленняНовиниФото-відеоВідгукиЗапитання-відповідь
Замовити дзвінок Надіслати заявку Надіслати виписку

Лікування захворювань нервової системи


Стійка нервова система - основа гарного самопочуття і в фізіологічному, і в психологічному плані. Постійні стреси та нервове перенапруження знижують імунітет і провокують хвороби. До частини симптомів хворі здатні звикнути або списувати їх на інші захворювання. Часто дисфункцію вегетативної нервової системи плутають з вегетосудинною дистонією (ВСД). Однак ВСД - лише один із проявів різних захворювань, у тому числі й нервових.
Нервова система одна з найосновніших в організмі людини й порушення працездатності системи призводить до виникнення ряду важких захворювань, що призводять до обмеження життєдіяльності. Проте з часом кількість проявів різних симптомів росте, вони частішають, і ігнорувати їх вже неможливо.


І навіть якщо говорять, що нервові закінчення не відновлюються, то це не так. Це дуже тривалі процеси, але результативні.
Тому дуже важливо вчасно проходити оздоровчі і профілактичні заходи в оздоровчих центрах і не допускати розвитку ускладнень.Регулярний відпочинок, здоровий спосіб життя і санаторно-курортне оздоровлення - найефективніші методи по оздоровленню і відновленню організму.


Оздоровчі програми центру "Сосни" для лікування нервової системи націлені на оптимізацію психоемоційної сфери та біоритмів людської діяльності, нормалізацію сну і працездатності, стабілізацію основних процесів діяльності вегетативних відділів нервової системи, нормалізацію основних параметрів гемодинаміки (пульс і АТ), стимуляцію адаптаційно-компенсаторних механізмів, поліпшення окислювально-відновних і метаболічних процесів, імунологічної реактивності організму, подовження періоду ремісії захворювання.

Не давайте стресу здолати вас і не пускайте проблеми нервової системи на самоплив.

 

оздоровчі програми

 • лікувально-оздоровча програма "радикуліт (люмбалгия, ішіас)"
 • лікувально-оздоровча програма “плексит"
 • лікувально-оздоровча програма “поліневрит"
 • лікувально-оздоровча програма “стеноз спинномозкового каналу"
 • лікувально-оздоровча програма “розлад сну"
 • лікувально-оздоровча програма “мігрень (головний біль)"
 • лікувально-оздоровча програма “вегето-судинна дистонія"
  Лікувально-оздоровча програма (на 1 особу)
1 день 5 днів 7 днів 14 днів
1-о місне розміщення 2840 грн 14200 грн 19880 грн 39760 грн
2-х місне розміщення 2140 грн 10700 грн 14980 грн 29960 грн
ЛІКУВАЛЬНО-ОЗДОРОВЧА ПРОГРАМА (ОДНА ДОБА):
 • Комфортне проживання в палаті;
 • Масаж рекомендованої локалізації до 30 хв;
 • ЛФК в басейні або в тренажерному залі (за медичними показаннями);
 • Фізпроцедури (магнітолазер, парафінотерапія, ультразвукова терапія) за медичними показаннями.

Додатково оплачується
 • 3х-разове харчування — 390 грн./доба

Для придбання програми на оздоровче лікування або реабілітацію Вам необхідно надіслати виписку з поліклініки або стаціонару електронною поштою: sos-na-site@ukr.net net або зв'язатися з нашими фахівцями за телефоном: (044) 238-­20-22.

Якщо Ви бажаєте особисто проконсультуватися з лікарем і ознайомитися з умовами перебування в нашому центрі, чекаємо Вас з понеділка по п'ятницю (час відвідування попередньо погодивши з адміністратором) за адресою: с. Воропаєв, Вишгородський р-н. вул. Київська, 100. (30 км. Від Києва).

ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ ВИ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛ. 068 238-20-22

Наші партнери