Дорога до нас Дорога до нас
КонтактиБланк направленняНовиниФото-відеоВідгукиЗапитання-відповідь
Зворотній дзвінок Надіслати заявку Надіслати виписку

Масаж

Масаж – корисна і приємна процедура, яка однаково підходить, як дорослим, так і дітям.
Це один з найбільш ефективних способів швидко зняти втому, головну біль та напругу, поліпшити самопочуття і зміцнити імунітет.
Через малорухомий спосіб життя, масаж повинен стати частиною профілактики захворювань опорно-рухового апарату для кожної людини. Масаж широко розповсюджений в процесі реабілітації після оперативних втручань, різних травм і переломів. Особливо корисний для людей, чия рухливість зведена до мінімуму і м'язам необхідна додаткова стимуляція. У процесі підвищується мікроциркуляція і покращується кровопостачання в навколосуглобових тканинах, що призводить до зняття напруги в м'язах та полегшення болю в суглобах.
Після кожного сеансу Ви відчуватимете прилив сил, відчуття легкості в кожному русі, бадьорість духу та значне відновлення організму. Масаж рекомендовано проходити курсом. Тривалість і техніка масажу підбирається індивідуально. Наш центр надає послуги фахівця з багаторічним досвідом, який спеціалізується в усіх видах профілактичного та лікувального масажу.

Види масажів:

 • Спортивний масаж

  Даний вид масажу застосовують для оптимізації здоров'я спортсмена, підвищення фізичної активності, функціональної підготовки, зняття втоми, а також профілактики порушень і травм опорно-рухового апарату.

 • Лікувальний масаж

  Лікувальний масаж один з найефективніших методів реабілітації, застосовується при функціональному лікуванні і відновленні фізичної працездатності пацієнта після перенесених захворювань нервової та опорно-рухової системи (травми, протезування і т.д.). Має свою різноманітність і технологію, а також показання та протипоказання.

 • Оздоровчий масаж

  Масаж спрямований на профілактику захворювань і догляду за тілом для збереження функціонального стану і зміцнення організму. При цьому підвищується життєстійкість організму, зростає імунітет. Він буває загальним і локальним і застосовується окремо або в поєднанні з ранкової гігієнічною гімнастикою, в сауні, в лазні і т. п.

 • Косметичний масаж

  Косметичний масаж буває тільки локального характеру. Застосовується при догляді за нормальною шкірою, для попередження її старіння, при різних косметичних недоліках, захворюваннях і т.п.

 


ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ ВИ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛ. 068 238-20-22

Наші партнери