Дорога до нас Дорога до нас
КонтактиБланк направленняНовиниФото-відеоВідгукиЗапитання-відповідь
Зворотній дзвінок Надіслати заявку Надіслати виписку

СЕСТРИНСЬКИЙ ДОГЛЯД 

На сьогоднішній день догляд за пацієнтами - робота, що вимагає кваліфікації, досвіду і знань в області реабілітації та поводження з пацієнтами.

Загальновідомо, що заходи по догляду мають найчастіше вирішальне значення в успішному лікуванні і в усьому процесі одужання. При правильному використанні сучасних засобів, методик і дбайливого догляду можна уникнути багатьох проблем і повернутися до повноцінного життя.

У нас в центрі, можна з упевненістю довіритися нашим досвідченим медичним сестрам і доглядальницям. На високому рівні буде забезпечено професійний догляд пацієнтам після перенесених захворювань і операцій, включаючи гігієнічні заходи, проведення лікувальних процедур, дозування ліків, і вкрай важливу психологічну підтримку і спілкування.

реабилитационный центр под киевом

Неможливо, будучи здоровою людиною, уявить собі всі труднощі, з якими стикається людина з обмеженими можливостями. Людина, вимушена пересуватися за допомогою коляски, зустрічає на своєму шляху неподоланні перешкоди, з якими боротися дуже складно, а буває навіть неможливо.

Тому наш центр надає можливість організації постреабілітаціонного висококваліфікованого догляду не тільки в самому ОРЦ "СОСНИ", а й вдома.
Ми гарантуємо турботу і комфортні умови всіх проживаючих у нас.
ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ ВИ МОЖЕТЕ ЗА ТЕЛ. 068 238-20-22

Наші партнери